SpeedBar
Login: 
  
Heslo: 
 

Mohlo by Vás zajímat
Video
Archiv článků

ROGALO Info

Sledujte LIVE výkony mistrů světa na Italian Open Deltaplano 2012

Právě probíhá soutěž o titul nejlepšího italského pilota závěsného kluzáku Italian Open Deltaplano 2012 ve středisku Gemona-Zoncolan. Na startovišti lze potkat nejlepší létající italy, jako současného mnohonásobného mistra světa Alessandro Ploner, nebo stavitele, vývojáře a testera kluzáků Icaro Christian Ciech, též vícenásobného mistra světa v kategorii rigid wing. Díky přívlastku open má soutěž mezinárodní význam, s účastí předních evropských pilotů, mezi nimiž můžeme najít i jméno Manfred Ruhmer, jehož současně platný deset let starý světový rekord v uletěné volné vzdálenosti byl zřejmě nedávno překonán.

Nechybí ani nejlepší čeští piloti Dan Vyhnalík, Petr Čejka, Miroslav Čáp a další, kteří do itálie zaletěli z Mistrovství ČR konaného ve Francii.

Organizace soutěže je podle pilotů výborná. Na webových stránkách můžete sledovat výkony většiny soutěžících pilotů v reálném čase, pomocí systému LIVE tracking. Přímý odkaz na dnešní úlohu je zde: ve 2D, nebo ve 3D (pokud máte nainstalovaný Google Earth Plugin).

Celkové výsledky najdete zde:

foto: Více než stovka kluzáků na startovišti.

Rogala na starovišti Italian Open deltaplano 2012, Gemona

<DR> pro speedbar.cz